Neden 10 Yeni Müşteriden 9'u Jira Cloud'u Seçiyor?

Hiçbir ücret ödemeden nasıl deneyebilirsiniz?

Yıl 2002 idi. Friendster tercih edilen sosyal ağdı ve Internet Explorer yüzde 95 pazar payına sahipti.

O zamandan beri çok şey değişti. Server teklifler dünyanın en iyi markaları arasında popüler hale geldi ve dünyanın işlerin yapılması için teknolojiyi kullanma şekli değişti. Rekabette kalabilmek için ürünleri işletmelerin teknolojiyi kullanma şekline uyarlamak gerekiyordu - işi Cloud'a kaydırmak gerekiyordu.

On yıl önce, ilk Cloud ürünleri piyasaya sürüldü ve müşteriler, ihtiyaçları için en uygun hosting seçeneğini seçebildiler. Cloud platformu yükseldi ve hızla Cloud güvenliği , güvenilirlik, gizlilik ve uyumluluk alanlarında sektör lideri haline geldi. Ölçeklenebilirlik, esneklik ve maliyet verimliliğiyle gelen tüm avantajlar ve ödüllerle, bugün yeni Atlassian müşterilerinin yüzde 90'ının önce Cloud'u seçmesi şaşırtıcı değil.

Ancak, müşterilerin çoğunun hala geçiş yapmadığını biliyoruz, bu nedenle Server ve Data Center müşterilerimizin self-hosted çözümlerinden ayrılmadan önce Cloud'u keşfetmeye başlamasını mümkün olduğunca kolaylaştırıyoruz.

Jira ve Confluence için genişletilmiş Cloud denemeleri

Bugünden itibaren, tüm Server ve Data Center müşterilerine zaman içinde Cloud'u ücretsiz olarak keşfetmelerine, değerlendirmelerine ve geçiş yapmalarına yardımcı olmak için genişletilmiş bir Cloud denemesi sunduğumuzu duyurmaktan heyecan duyuyoruz . Genişletilmiş Cloud denemeleri, eşdeğer bir Jira Cloud ve / veya Confluence Cloud lisansına en az 60 gün veya taşınacak lisansın kalan bakım süresinde (hangisi daha uzunsa) ücretsiz ve tam erişim sağlar.

Jira Software, Jira Service Desk, Jira Core ve Confluence için genişletilmiş bulut denemeleri mevcuttur ve şirket içi müşterilerin hem Standart hem de Premium Cloud planlarını denemelerine olanak tanır .

Müşterilerin buluta geçmesinin en önemli 5 nedeni

Platformumuzu geliştirmeye devam ederken , Cloud ürünlerimizde tüm ekipler için en iyi Atlassian deneyimini sağlama sözümüzü sürdürüyoruz. Bunu yapmamızın bir yolu, her büyüklükteki ve sektördeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını araştırmak ve anlamaktır. Ve her kuruluş çeşitli nedenlerle geçiş yapsa da, aşağıdaki başlıkların, müşterileri geçiş yapmaya iten en önemli faktörler olduğunu gördük:


Artan hız: Ekipler daha hızlı kurulabilir ve yeni örnekleri hızla ölçeklendirebilir veya eskilerini dakikalar içinde kapatabilir.
Geliştirilmiş üretkenlik: Gece ve hafta sonları manuel yükseltmeler geçmişte kaldı ve ekipler, araçların bakımını yapmak yerine zamanlarını ve kaynaklarını müşterilerine ayırabiliyor.
Azalan idari maliyetler: Fiziksel donanım, bakım ve diğer gizli yönetim ücretleri maliyetli olabilir. Kuruluşlar, Cloud'a geçerek daha düşük altyapı maliyetleriyle daha fazla para tasarrufu sağlar.
Güvenle ölçeklendirin: Müşteriler, yerleşik veri güvenliği denetimleri, olağanüstü durum kurtarma araçları ve geçiş sırasında ve kullanımda olmayan şifreleme ile verilerini koruyabilir.
Geleceğe hazır ekipler: Ekipler, en son özelliklere, ürün geliştirmelerine ve diğer önde gelen Cloud sistemleriyle entegrasyonlara anında erişim elde eder ve zengin bir mobil deneyimle projelere her yerden, her cihazdan erişilebilir.

Nihayetinde, müşteriler Cloud'u seçiyor çünkü temel işlerine ve misyonlarına odaklanmalarına olanak tanıyor. Cloud gelecek değil, şimdiki zaman ve biz self-hosted müşterilerin, geçiş yapmaya hazır olduklarında net ve sorunsuz bir geçiş yoluna sahip olmalarını sağlamak istiyoruz.

Haberler

Athena yeniliklerinden haberder olmak için email adresinizi listemize ekleyin.

Success! You've been added to our email list.
iletişim Bilgileri
  • Adres: Athena Bilişim Çözümleri A.Ş. Kozyatağı Mah. Hüseyin Çelik Sok. Nail Ergin İş Merkezi No:7 D:9 Kadıköy / İstanbul

  • Telefon: +90 (216) 706 58 00

  • Haritada göster: Harita