Tüm Jira Cloud projeleri için kodsuz otomasyon

En ilham verici girişimler bile, işi manuel olarak atamak veya bir durumu güncellemek için sürekli hatırlatmalar göndermek gibi günlük görevlerin monotonluğuna saplanabilir. Bu yoğun çalışmayı bir kenara bırakıp, kaydolduğumuz anlamlı zorluklara odaklanmak herkes için heycanlıdır, Atlassian bu yönde heyecan verici bir adım attı ve otomasyonu yerel olarak Jira Cloud'a getirdiğini duyurdu.

2019 sonunda Automation for Jira'yı satın aldığından beri, bu güçlü otomasyon motorunu yerel olarak tüm Jira Cloud müşterilerine sunmak için çok yol katedildi. İşte bu güçlü tekliften beklenebilecekler:

Sizin ve ekibinizin sıkıcı, tekrarlayan görevleri otomatikleştirmenize yardımcı olur, böylece yüksek değerli işlere odaklanabilirsiniz.

İş dağınık olabilir. Çok sayıda ekip, çok sayıda araç, çok sayıda işlem bulunabilir.Otomasyon, iş yükü veya karmaşıklık eklemeden tüm bunları sizin için organize eder.

Tüm Jira Cloud ürünlerinde çalışır ancak aynı zamanda Slack ve Microsoft Teams gibi araçlarla da entegre olur.

Otomasyonu kullanarak, DevOps uygulamaları koddan üretime düzgün bir şekilde akar.

DevOps ve BT operasyon ekiplerini kapsayan süreçleri otomatikleştirirken bu, Jira Service Desk'in ITSM özelliklerini üst düzeylere taşır.

Ve belki de en önemlisi, kullanımı kolaydır. Karmaşıklık olmadan daha fazla güce sahip olacaksınız. Jira müşterileri için mevcut Otomasyon anketine göre, Jira ile işlerini otomatikleştirenlerin yarısından fazlası, bunun kendilerine ayda altı saatten fazla tasarruf sağladığını ve yüzde 87'si kuruluşlarının çalışma şeklini ölçeklendirmelerine yardımcı olduğunu söylüyor.

Artık, arka planda yorulmadan çalışan otomasyonla, işiniz basitçe akacak ve ekibinizin üretkenliğinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasına izin verecek.

"Jira otomasyonu vazgeçilmezdir. Ekibime çok fazla zaman kazandırıyor ve tüm araçlarımızda otomasyon oluşturmak basit ve kolay." David Yu, Jira Yöneticisi, Lyft

Otomasyon, "kodsuz" bir özelliktir. İşinizi otomatikleştirmek için, eğer-ise-yap kuralları birlikte sürükleyip bırakın, herhangi bir karmaşıklık eklemeden kelimenin tam anlamıyla sonsuz kullanımla durumları çözün. İster eski sorunları otomatik olarak kapatmak, Epik ve Story'lerinizi senkronize tutmak veya Jira, Bitbucket ve Slack'te tüm yayın sürecinizi otomatikleştirmek olsun, yalnızca birkaç tıklama alır. Yaygın görevler için bazı örnek otomasyon kuralı şablonları şunlardır:Otomasyon, herhangi bir ileri görüşlü iş stratejisinin zaten ayrılmaz bir parçasıdır; yarının dünyasında, onsuz hiçbir iş gelişemez. Butler Trello için ve şimdi de Jira'nın otomasyon motorunu eklendikten sonra, bugün değer sağlayan ve aynı zamanda işin geleceği için bir platform olacak bir otomasyon platformu oluşturuluyor.

"Geliştiricilerin değerli zamanlarının Jira'da daha azını ve değerli varlıklar oluşturmak için daha fazla zaman harcadıkları bir dünya öngörüyoruz." Otomasyon artık Jira Cloud ailesinin tamamında her kullanıcı için out of the box olarakkullanılabilir.

Haberler

Athena yeniliklerinden haberder olmak için email adresinizi listemize ekleyin.

Success! You've been added to our email list.
iletişim Bilgileri
  • Adres: Athena Bilişim Çözümleri A.Ş. Kozyatağı Mah. Hüseyin Çelik Sok. Nail Ergin İş Merkezi No:7 D:9 Kadıköy / İstanbul

  • Telefon: +90 (216) 706 58 00

  • Haritada göster: Harita